Kornişmatik

Kadınların en çok korktukları ve gözlerinde büyüttükleri ise yıkadıkları perdeyi yerine kornişlere takmanın zorluğudur. Özellikle çok yüksek olan tavanlı evlerde git gide zorlaşan perde asmak kadınları perde yıkmaktan soğutmaktadır. Bu zorlukları kolay bir hale getirmek için yeni bir buluş ile kadınlara ev işleri için büyük bir kolaylık sağlanmaktadır.
kornismatik-perdematik
Kornişmatik, perde takmanızı çok çabuk bir hale getirecek olan bir aparattır. Bu alet sayesinde masa, sandalye aramadan, hiçbir şeyin üzerine çıkmadan, kimseden yardım almadan rahatlıkla perdeleri asabilecek ve hiç zorluk yaşamayacaksınız. Uzun bir aparat olan Kornişmatik’in ucunda perde düğmelerini takabilecek bir yer bulunmaktadır. Bu yere perdelerin düğmelerini takarak sadece yukarıya kaldıracak ve Kornişmatik den perdenin kornişe geçmesini sağlayacaksınız. Böylelikle boynunuzun zarar görmesini engellemiş olacak yukarılar uzanmaktan belinizin ağrımasını da engellemiş olacaksınız. Kimse den yardım almadan hemen takabileceğiniz perdeleri kısa sürede bir yıkayabilir hem kirlenmesini önlemiş hem de yıpranmasını engellemiş olursunuz. Toz, koku ve kirler perdelerin içinde biriktiği için sık aralıklar ile yıkanmayan tüller yıpranacak ve kötü bir görünüm yaratacaktır. Kornişmatik sayesinde perdelerinizi istediğiniz kadar çok yıkayabilir ve rahatlık ile asabilirsiniz. Ev hanımlarına büyük bir yardım sağlayan bu ürüne internet sitesi üzerinden ulaşabilir ve kullanımını buradan öğrenebilirsiniz. Uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün sayesinde tavanınız ne kadar yüksek olursa olsun hiç sorun olmayacak ve kimseyi beklemeden kolaylıkla kendiniz takabileceksiniz.

Ev hanımlarına yardımcı olmak amacı ile üretilen bu ürün kullanan bayanlardan tam not almış ve çok beğenilmiş bir üründür. Sizin de böyle sıkıntılarınız var ise ve perde takmakta zorlanıyor iseniz Kornişmatik ile bu zorluklara ara verip kısa sürede perdelerinizi takabilir ve hiç zorlanmazsınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir