Steam Kış İndirimleri

Steam indirimi ile ilgili en çok merak edilen konular, steam indirimleri hangi dönemde ve kaç gün sürmekte ve hangi oyunların hangi zamanlarda indirime gireceği konusunda. Öncelikle ne tarz oyunların hangi dönemlerde indirime gireceğini önceden kestirmek mümkün olmamakta, bu konu tamamen sürpriz olmaktadır.

Steam İndirimlerinden bahsedecek olursak bu indirimleri şu şekilde sıralaya biliriz, büyük indirimlerin yapıldığı Yaz ve Kış indirimleri, Bahar İndirimleri, haftalık inidirimler.

steam-indirimleri

Steam İndirimleri

Steam senede bir defa Yaz İndirimi bir defa da Kış İndirimi yapılmaktadır. Bu indirim dönemleri gerek süra açısında uzun sürmekte gerekse en popüler oyunları uygun fiyatlara alabileceğiniz en yüksek indirimlerin uygulandığı dönemlerdir. Tarihler genelde son ana kadar duyrulmamaktadır.

Steam Yaz İndirimleri

Yaz indirimleri genelde her yılın haziran veya temmuz aylarında gerçekleşmekte. 9 yada 12 gün aralığında süren değişen Steam Yaz İndirimleri %90’lara ulaşan indirimli fiyatlarla karılaşmak görmek mümkün.

 

Steam Kış İndirimleri

Kış indirim, diğer bir adı noel indirimleridir. Bu sebepten yaz dönemi indirimine kıyasla Kış dönemi İndirimleri tarih açısında tahmin edilebilmektedir. Genellikle yılbaşında bir hafta öncesi başlamakta ve ocak 3 gibi bitmektedir. Steam Kış indirimlerinde de oyun tutkunlarına sürpriz indirimler sunulmakta. Bu sene yani Steam Kış indirimleri 2016, 22 Aralık’ta başlayacak olup resmi duyurunun birkaçgün önce yapılacağı açıklandı.

Genelde senenin en uygun indirimleri Steam Kış İndirimlerinde yaşanmaktadır..

steam-kis-indirimleri

Diger indirimlerde Haftalık İndirimleri, Hafta Sonu İndirimleri, Hafta Ortası İndirimleri ve Günlük İndirimler bu indirimler normal indirimlerdir genelde %10 – %25 arası indirimlerdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir